Antony Moses

*30. 1. 2007 | chlapec

Antony Moses Kimata pochází z městečka Magea z oblasti Rujewa. 
Antonyho matka zemřela. Otec založil novou rodinu. To v Africe mezi lidmi z nižší společnosti mnohdy znamená, že kvůli nového partnera opustí své děti. To je případ i tohoto milého a slušného chlapce, který tak zůstal sám bez rodičů a sourozenců. Chvíli se o chlapce starala teta až nakonec nalezl svůj nový domov v Centru pro sirotky Mahango. 


Antony nastoupil v Mahangu také do školy, navštěvuje nyní šestou třídu základní školy. Ve škole ho baví hlavně matematika s čímž asi souvisí i jeho představa o budoucím povolání. Přál by si být účetním, což není u afrických dětí, které chtějí být hlavně doktory a učiteli, úplně typické 🙂. Kromě matematiky ho ve škole baví také historie a ve volném čase se rád stará o zvířata. To se mu bude v Centru hodit, protože tam je už slušná farmička slepic, kačen a králíků. 

Antonyho domovem je nyní Centrum pro sirotky v Mahangu, proto částka obsahuje veškeré náklady spojené s jeho ubytováním a vzděláváním.


Potřebná částka na rok: 10 000 Kč  
Variabilní symbol: 222120 

Co pokrývá adopce?

Potřebná částka 10 000 Kč pokryje:

  • příspěvek na celoroční ubytování a stravu
  • náklady spojené se vzděláním na SŠ: uniforma a boty (1x ročně)
  • školní pomůcky a sešity (2x ročně), další specifické věci pro SŠ
  • hygienické pomůcky (2x ročně)
  • příspěvek na běžné ošacení (1x ročně)
  • něco na přilepšení v období kolem Vánoc

Způsob a výše platby

Potřebná částka na rok (plná podpora): 10 000 Kč

Číslo účtu: 2400096696/2010 (CZK)

Variabilní symbol: 222111

Peníze můžete poslat najednou nebo po částech (např. v měsíčním intervalu). Minimálně polovinu částky potřebujeme mít k dispozici do konce 7. měsíce a druhou polovinu částky pak do konce 12. měsíce daného roku.

Chci pomoci tomuto dítěti

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám co nejdříve ozveme.