Precious Fidelis

*1. 4. 2011 | dívka

Precious Fidelis Lyaluu pochází z Mbeya.
Otec Precious zemřel, když ji byly dva roky na nějakou náhlou nemoc. Žije jen se svou matkou, která bohužel nemá dostatek peněz na její vzdělání. Žijí spolu v rozestavěném domě, který se jim stále nedaří dokončit. Matka se živí jako vychovatelka ve školce, ale poslední rok nedostala pořádně zaplaceno. Stále věří, že se situace stabilizuje, ale nyní si hledá s obrovským zklamáním nové místo, práce s dětmi ji naplňovala. 


Přesto, že má Precious teprve 8 let již chodí do 3. třídy základní školy. Jejím oblíbeným předmětem jsou společenské vědy. Jako většina afrických dětí i ona by si jednou přála být lékařkou, a to hlavně proto, aby se mohla postarat o svou maminku, až bude stará a nemocná. Má moc ráda hudbu a růžovou barvu. Precious je chytrá holka, která mluví perfektně anglicky, na všechny otázky v angličtině nám odpovídala úplně sama. Vždy se lehce zamyslela a pak řekla něco originálního. Třeba na otázku, co by si přála, odpověděla: „To have a fun with my friends ---Užívat si zábavu s přáteli“😊. Nejoblíbenější jídlo je pro ni rýže s rybou a ráda hraje na kytaru. Precious se to naučila v kostele, svou kytaru nemá. 
 
Finanční podpora u Precious bude sloužit zejména jako příspěvek na školné a školní náklady, aby mohla pokračovat na škole, kterou začala, protože zde dělá velké pokroky. 


Potřebná částka na rok: 6 000 Kč  
Variabilní symbol: 222123 

Co pokrývá adopce?

Potřebná částka 10 000 Kč pokryje:

  • příspěvek na celoroční ubytování a stravu
  • náklady spojené se vzděláním na SŠ: uniforma a boty (1x ročně)
  • školní pomůcky a sešity (2x ročně), další specifické věci pro SŠ
  • hygienické pomůcky (2x ročně)
  • příspěvek na běžné ošacení (1x ročně)
  • něco na přilepšení v období kolem Vánoc

Způsob a výše platby

Potřebná částka na rok (plná podpora): 10 000 Kč

Číslo účtu: 2400096696/2010 (CZK)

Variabilní symbol: 222111

Peníze můžete poslat najednou nebo po částech (např. v měsíčním intervalu). Minimálně polovinu částky potřebujeme mít k dispozici do konce 7. měsíce a druhou polovinu částky pak do konce 12. měsíce daného roku.

Chci pomoci tomuto dítěti

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám co nejdříve ozveme.