Děti "Bez mámy"

Adopce sirotků dává šanci na lepší budoucnost dětem v Centru i mimo něj. V České republice a na Slovensku je nabídnuta rodinám či jednotlivcům možnost pravidelně finančně podporovat některé z tanzanských dětí, které ztratilo rodiče či žije ve velmi nepříznivých podmínkách. Podpora je využívána k zajištění nejpotřebnějších věcí: UBYTOVÁNÍ, STRAVA, OŠACENÍ A VZDĚLÁNÍ.

Děti k adopci

Kelvin

Táta Kelvinovi zemřel, když mu byly 3 roky. Jeho matka je psychicky nemocná. a tak spolu se setrou Restutou našli pravý domov až v Zili House.
Další informace

Samson Raphael

Samson má své dlouhodobé podporovatele, kteří se starají o jeho základní životní potřeby. Nyní hledáme druhého dárce, který by jej podpořil ve vzdělávání. Samson pokračuje ve studiu na střední internátní škole, a tak vzrostly náklady na dojíždění a ubytování.
Další informace

Edgar

Edgar, podobně jako Samson a Jacobo, úspěšně pokračuje ve studiu. To je důvod, proč, vedle dlouhodobé pomoci adoptivních rodičů hledáme ještě druhého podporovatele. Z kluka který do svých 9 let nechodil vůbec do školy, se vyklubal inteligentní chlapec, který si zaslouží kvalitní vzdělání.
Další informace

Jacobo Hassani Juma

Jacoba podporujeme už od roku 2011. Jedny adoptivní rodiče má už dlouho, jejich příspěvek pokrývá základní životní potřeby a školné. Nyní však začal chodit na vyšší odbornou školu a vzrostly jeho náklady na dojíždění a internát. Škola je poměrně daleko, dojíždění je drahé a Jacobo by rád alespoň dvakrát za rok zajel navštívit své kamarády domů do Centra pro sirotky.
Další informace

Příběhy adoptovaných dětí

Kelvin

Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500