Děti "Bez mámy"

Adopce sirotků dává šanci na lepší budoucnost dětem v Centru i mimo něj. V České republice a na Slovensku je nabídnuta rodinám či jednotlivcům možnost pravidelně finančně podporovat některé z tanzanských dětí, které ztratilo rodiče či žije ve velmi nepříznivých podmínkách. Podpora je využívána k zajištění nejpotřebnějších věcí: UBYTOVÁNÍ, STRAVA, OŠACENÍ A VZDĚLÁNÍ.

Děti k adopci

 • Kelvin

  5. 3. 2016
  Táta Kelvinovi zemřel, když mu byly 3 roky. Jeho matka je psychicky nemocná. a tak spolu se setrou Restutou našli pravý domov až v Zili House.
  Další informace
 • Restuta

  9. 9. 2012
  Rodina se rozpadla, když Restutě zemřel táta. Mámu začaly trápit psychické problémy a nedostatek prostředků. O děti se nezvládla postarat.
  Další informace
 • Kristian

  9. 11. 2014
  Stále usměvavý chlapec, který nás objal hned při prvním setkání. Takové spontánní emoce se tu jen tak nevidí. Otec je alkoholik a máma sebrala odvahu a spolu se 3 dětmi od něj odešla. Jako samoživitelka nemůže mnohdy dětem nabídnout ani to základní...
  Další informace
 • Beatris

  1. 1. 2008
  Mámu ani tátu nezná, od 4 let žije s babičkou. Absolvovala základní školu, ale měla by začít chodit i na střední. Bez vzdělání hrozí, že až příliš brzy založí rodinu, která bude obdobně nestabilní jako ta ze které vzešla. Pomůžete?
  Další informace

Příběhy adoptovaných dětí

Abu Yuda

1. 1. 2001

Abu přišel do sirotčince v Mahangu se svým dvojčetem Ayubu v roce 2010, ještě před tím než stálo Centrum pro sirotky. Ubytování jim poskytly řeholní sestry z misijní stanice. Jejich matka zemřela v roce 2007, když bylo dětem 6 let.…

Číst více

Pečovatelé dětí

Kdo se stará o děti

Jsou pravým srdcem sirotčince. Bez nich by děti zůstaly na ulici a v sirotčinci by nic nefungovalo. Epifanie, Joseph, Marietha, Albertina a Samson. Jsou přísní i laskaví. Děti jim potají na zádech hledají stopy křídel, protože je mají za anděly. Seznamte se s lidmi, kteří dávají dětem v sirotčinci vzdělání, lásku a naději.
Číst více