Děti "Bez mámy"

Adopce sirotků dává šanci na lepší budoucnost dětem v Centru i mimo něj. V České republice a na Slovensku je nabídnuta rodinám či jednotlivcům možnost pravidelně finančně podporovat některé z tanzanských dětí, které ztratilo rodiče či žije ve velmi nepříznivých podmínkách. Podpora je využívána k zajištění nejpotřebnějších věcí: UBYTOVÁNÍ, STRAVA, OŠACENÍ A VZDĚLÁNÍ.

Děti k adopci

 • Donaldia Ipyana Maluka

  1. 5. 1998
  Pro pokrytí nákladů, které souvisejí s jejím studiem na univerzitě, hledáme adoptivního rodiče pro částečnou adopci. Roční příspěvek činí 24 000 Kč.
  Další informace
 • Innocent (Magoda) Jeno

  1. 1. 2005
  Inocent právě dokončil základní školu a bude nastupovat na soukromou střední školu. Aktuálně pro něj hledáme nového adoptivního rodiče.
  Další informace
 • James Husseni Juma

  1. 1. 2004
  James je snaživý a chytrý kluk, proto jsme ho poslali na lepší střední školu. Tím však vzrostly také náklady, proto hledáme někoho, kdo by byl ochoten se o ně podělit...
  Další informace
 • Jamila Ipyana

  1. 1. 1999
  Pro Stelu hledáme dalšího rodiče pro částečnou adopci, který by se podílel na nákladech, které souvisejí s jejím nástupem na novou internátní školu. Tato částka činí 15 000 Kč/rok.
  Další informace

Příběhy adoptovaných dětí

Abu Yuda

1. 1. 2001

Abu, který se oficiálně jmenuje Ibrahim, a jeho bratr dvojče Ajubu chodí do druháku na střední.  Abu se se mnou baví anglicky asi vůbec nejvíc ze všech, chtěl by být překladatelem.  Mají ještě dalšího brá…

Číst více

Pečovatelé dětí

Kdo se stará o děti

Jsou pravým srdcem sirotčince. Bez nich by děti zůstaly na ulici a v sirotčinci by nic nefungovalo. Epifanie, Joseph, Marietha, Albertina a Samson. Jsou přísní i laskaví. Děti jim potají na zádech hledají stopy křídel, protože je mají za anděly. Seznamte se s lidmi, kteří dávají dětem v sirotčinci vzdělání, lásku a naději.
Číst více